Przejdź do treści

Ważne wyróżnienie

Kolegium Redakcyjne Nowej Trybuny Opolskiej utworzyło listę stu najbardziej wpływowych kobiet z województwa opolskiego. W gronie wyróżnionych znalazła się prof. dr hab. Wiesława Piątkowska-Stepaniak – osoba o niespożytej energii do działania, zarażająca wszystkich swoim entuzjazmem,

kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Współtwórczyni medycyny na Uniwersytecie Opolskim, naukowiec, społecznik – osoba zbyt skromna, by zabiegać o uwagę czy laury, choć lista jej osiągnięć zawodowych jest imponująca.

Wśród wyróżnionych znalazły się panie, które odnoszą sukcesy w biznesie, prowadzą fundacje i stowarzyszenia, działaczki społeczne, polityczne i samorządowe oraz przedstawicielki świata kultury, nauki i sportu. Każda z pań ma na swoim koncie wile sukcesów i jak podkreśla NTO: to one kształtują rzeczywistość i stanowią o sile naszego regionu. O przyznaniu tytułu Wpływowej Kobiety Opolszczyzny 2020 zdecydują głosy czytelników, a najlepsza dziesiątka zostanie uwieczniona na stronach wyjątkowej książki.

Serdecznie gratulujemy nominacji!

Skip to content