Przejdź do treści

Ważny jubileusz

Współzałożyciele naszej fundacji dr hab. n. med. Marek Gierlotka oraz dr n. med. Piotr Feusette świętują wraz z Oddziałem Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu 25 lat pracy oddziału. Z tej okazji na łamach „Gazety Wyborczej” ukazał się artykuł przypominający początki placówki, która w chwili obecnej w ciągu roku hospitalizuje średnio ponad 3200 pacjentów.

„- Największym naszym sukcesem jest to, że od kiedy ponad 20 lat temu uruchomiliśmy 24-godzinny dyżur inwazyjnego leczenia zawału serca w Opolu, a byliśmy drugim w kraju takim ośrodkiem, po Zabrzu, mieszkańcy Opolszczyzny są szybko, nowocześnie i skutecznie leczeni – mówi dr n. med. Piotr Feusette, zastępca ordynatora Oddziału Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, związany z nim od początku. – Znajduje to odzwierciedlenie w coraz mniejszej liczbie osób, które umierają w naszym regionie na zawał serca. Wypisanym do domów chorym po zawale serca zorganizowaliśmy również kompleksową opiekę kardiologiczną.” podkreśla w artykule Prezes naszej fundacji, a więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,26861425,cwierc-wieku-kardiologii-w-szpitalu-przy-al-witosa.html

Całemu Zespołowi znakomitych specjalistów życzymy mnóstwa sukcesów, szybkiej realizacji planów i kolejnych wspaniałych jubileuszy!

Skip to content