Przejdź do treści

Kurs USG dla młodych medyków- nabór rusza!

Szanowni Państwo!

Z wielką radością ogłaszamy nabór na kurs „Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej. Kurs praktyczny”, który dzięki Państwa głosom został jednym z laureatów drugiej edycji Europejskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jesteś młodym medykiem? Mieszkasz na Opolszczyźnie? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje w obrazowaniu z wykorzystaniem nowoczesnych aparatów ultrasonograficznych? Fundacja Prosto z Serca zainicjowała ten Projekt z myślą o Tobie.

W ramach kursu przewidziane są 2 etapy:

Etap I – część teoretyczna – składać się będzie ze spotkania i wykładów prowadzonych przez Pana Doktora Ireneusza Bogusza, specjalistę diagnostyki obrazowej, z niemal 30 letnim doświadczeniem w zakresie obrazowania ultrasonograficznego. Wykład wprowadzający zaplanowany jest na 02.09.2022r o godzinie 15:00 w Opolu. Na tym etapie otrzymacie też Państwo materiały dydaktyczne pomocne w przygotowaniach do kolejnego etapu.

Etap II – część praktyczna – odbędzie się w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii w Zamościu, która jest jednym z najbardziej cenionych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Kurs będzie prowadzony pod okiem wybitnych dydaktyków i specjalistów obrazowania USG. Sam kurs będzie trwał 5 dni, a udział zostanie potwierdzony certyfikatem. Łączna liczba miejsc to: 80.

Dostępne terminy:

3-07.10.2022
24-28.10.2022
07-11.11.2022

Rekrutacja rozpocznie się 01.07.2022 o godzinie 18:00, link znajduje się poniżej.
O kwalifikacji decydować będzie kolejność wysłanych zgłoszeń. Przewidywana jest również lista rezerwowa. O zakwalifikowaniu na kurs poinformujemy drogą mailową.

Link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/FogXU6Nm4RkwMu7L6

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków otrzymanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu Państwa oraz ze środków budżetu Województwa Opolskiego

Skip to content