Przejdź do treści

Zaproszenie na jubileusz, galę i konferencję

Szanowni Państwo,

W dniach 5 i 6 kwietnia 2019 roku odbędzie się w Opolu VII Konferencja i Warsztaty Sekcji Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Resuscytacji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, którą organizuje dr hab. Marek Gierlotka, Przewodniczący Sekcji i jednocześnie Kierownik Kliniki i Oddziału Kardiologii USK w Opolu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 najwybitniejszych kardiologów z całej polski, w tym również goście z zagranicy. Tematem przewodnim konferencji jest multidyscyplinarne spojrzenie na chorego w ostrych stanach kardiologicznych. Będzie to również okazja do zaprezentowania osiągnięć polskiej kardiologii, ale również naszej, opolskiej.

Fundacja „Prosto z serca” organizuje w dniu 5 kwietnia 2019 uroczyste obchody jubileuszu 20-lecia uruchomienia w Opolu 24-godzinnego dyżuru, umożliwiającego inwazyjne leczenie zawału serca. Dyżur ten zapewnił i zapewnia do dziś, mieszkańcom Opolszczyzny, dostęp przez całą dobę do nowoczesnego i najlepszego sposobu leczenia zawału serca. Uroczystość uświetni koncert zespołu PERFECT.

Zarówno Konferencja jak i Obchody 20-lecia będą miały bogatą oprawę medialną w prasie, radiu i serwisach internetowych. Przybliżymy Państwu w przystępny sposób zagadnienia, o których dyskutujemy i które są ważne dla naszych pacjentów. Jednocześnie pokażemy trochę historii, opowiemy w czym odnosimy sukcesy oraz co jeszcze przed nami.

Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji „Prosto z serca” zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszych działań.                                                                                                                         

Z wyrazami szacunku

Skip to content